Fachowa księgowość to jeden z najważniejszych elementów działania firmy. By mieć pewność co do rzetelności wykonywanych usług, warto zainwestować w biura księgowe Mokotów- nasze biuro proponuje te działania na najwyższym poziomie.

Nasze biuro księgowe na Mokotowie współpracuje z najlepszymi doradcami podatkowymi oraz doświadczonymi prawnikami. Oferta, którą proponujemy skierowana jest do małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Klienci firmy księgowej mogą nam zlecić m.in. prowadzenie ksiąg handlowych podmiotów krajowych oraz zagranicznych, prowadzenie ksiąg handlowych podmiotów wszystkich form prawnych, prowadzenie uproszczonych form księgowości, pomocy przy uruchamianiu i likwidacji działalności gospodarczej podmiotów krajowych i zagranicznych.

biura księgowe mokotów

W biurze księgowym na Mokotowie zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową, w tym dokonywaniu naliczeń wynagrodzeń oraz wszelkich pozostałych składników wynagrodzeń pracowników, zleceniobiorców oraz składek ZUS; naliczaniu podatku dochodowego od osób fizycznych zatrudnionych przez pracodawcę pracowników; sporządzanie i przesyłanie drogą elektroniczną deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych dla ZUS i GUS.