Każdą firmę prędzej czy później czekają kontrole z Urzędu Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy lub Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jeśli nie jesteś pewny, czy kwestie kadrowe i rachunkowość w twoim przedsiębiorstwie są prowadzone w sposób należyty i zgodny z prawem albo po prostu obawiasz się spotkania z tymi trzema mało lubianymi w naszym kraju urzędami, ten przykry obowiązek zdejmą z twoich ramion biura księgowe Wilanów.

Jako biuro księgowe z Wilanowa w swojej pracy jesteśmy zmuszeni do częstych kontaktów z ww. instytucjami. Dzięki bogatej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem bezbłędnie prowadzimy rachunkowość naszych klientów i służymy pomocą przy każdej kontroli, przejmując na siebie ciężar kontaktów z urzędnikami i wykonywanie ich poleceń.

biura księgowe wilanów

Pracownicy naszych biur księgowych z Wilanowa są doskonale wyszkoleni w zakresie prowadzenia rozmów z PIP, US i ZUS, dzięki czemu nieprzyjemna kontrola przebiega szybko i bezproblemowo, a ty możesz spać spokojnie, bo finanse twojej firmy są w dobrych rękach.