Kompleksowa obsługa kadr, płac i księgowości, dostosowana do potrzeb każdego klienta to podstawowy zakres usług oferowanych przez biura rachunkowe Warszawa. Nasi pracownicy z bogatym doświadczeniem wyręczą cię w prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych czy ewidencji ryczałtowej. Ale to nie wszystko…

Jako biuro rachunkowe z Warszawy zajmujemy się również rozliczeniami VAT, a także obsługą kadrowo-płacową, w tym sporządzaniem listy płac pracowników w każdym miesiącu. Ponadto przygotujemy i wysyłamy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zgłoszenia w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych, obliczamy miesięczne składki na ZUS, zajmujemy się deklaracjami PIT, przygotowujemy umowy o pracę i tym podobne.

biura rachunkowe Warszawa

Nasze biura rachunkowe w Warszawie to gwarantowana pomoc również w zakresie prowadzenia dokumentacji kadrowej oraz ewidencji przerw w pracy i urlopów. Świadczymy także usługi doradcze w zakresie możliwości wykorzystania dotacji z Unii Europejskiej oraz reprezentujemy naszych klientów we wszelkich sprawach wymagających kontaktu z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.