Prowadzisz firmę? Potrzebujesz specjalistów, którzy załatwią za Ciebie wszelkie formalności związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, zakładowego planu kont czy wypełnieniem deklaracji podatkowych? Nasze biuro księgowe Ursynów oddaje się do twojej dyspozycji.

Jako profesjonalne biuro księgowe z Ursynowa świadczymy usługi w zakresie prowadzenia księgowości firmy. W ramach naszej oferty można znaleźć dopełnianie formalności związanych z prowadzeniem dokumentacji kadrowej, ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczania płac oraz obsługi wspólnot mieszkaniowych. Jeśli masz dość biurokracji i nie chcesz tracić więcej czasu na papierkową robotę, nie czekaj i aplikuj. Nasze placówki można znaleźć w całej stolicy.

Biuro księgowe Ursynów

Jeżeli jesteś w okolicy, biuro księgowe na Ursynowie jest do twojej dyspozycji! Domeną naszej działalności jest wszelkiego rodzaju rachunkowość przedsiębiorstw. Przyświeca nam cel pomocy polskim przedsiębiorcom. Oprócz klasycznych usług związanych z rachunkowością oferujemy przedstawicielstwo w organach sektora finansów publicznych, a także materiały potrzebne do celów statystycznych oraz sporządzania wszelkiego rodzaju sprawozdań.