ul. Twarda 18

00-824 Warszawa

ul. Podwale 17

00-252 Warszawa

+48 501 302 316

biuro@fkwadrat.pl

Biura rachunkowe Wilanów wyróżniają się rzetelnością i bogatą ofertą. Tacy jesteśmy i my! Kiedy szukasz profesjonalnej obsługi rachunkowo – księgowej, kadrowo-płacowej oraz doradczej, skorzystaj z naszej oferty.

Co wchodzi w zakres oferty naszego biura rachunkowego na Wilanowie? Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców reprezentujących różne branże świadczymy szerokie spektrum usług księgowych. Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów i ewidencji przychodów. W ofercie naszego biura można znaleźć dodatkowe usługi np. pomoc w rejestracji firmy, pomoc w wyprowadzeniu zaległości finansowo podatkowych, rozliczanie podatku VAT i podatku dochodowego, sporządzanie zeznań rocznych i sprawozdań finansowych, a także fachowy nadzór księgowy.

Twoje biuro rachunkowe

Biura rachunkowe Wilanów

Nasze biuro rachunkowe na Wilanowie jest elastyczne w stosunku do klienta – obsługujemy podmioty gospodarcze o zróżnicowanym profilu. Indywidualne podejście do klienta przejawiamy nie tylko w kwestiach negocjacji cen, ale również specyfiki usług prowadzonych przez biuro. Szeroka oferta świadczonych usług księgowych poparta znajomością i zrozumieniem potrzeb danego biznesu przekłada się na spersonalizowaną obsługę księgową, którą w trakcie współpracy stale modyfikujemy, aby zawsze była adekwatna do bieżących potrzeb biznesu. Dzięki temu Naszym Klientom zapewniamy nie tylko fachowe usługi księgowe, ale przede wszystkim wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej – od zakładania firmy, po jej rozwój.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy biura rachunkowego na Wilanowie?

Do skorzystania z pomocy naszego biura rachunkowego zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z Warszawy, nie tylko tych działających w obrębie dzielnicy Wilanów. Ufamy, że rzetelna obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa pozwoli Państwu jeszcze bardziej skupić się na właściwej działalności firmy i rozwijać swój biznes bez przeszkód oraz wątpliwości natury finansowej, kadrowej czy podatkowej.